Задати питання On-Line

+38

Тільки цифри, без пробілів

Виготовлення кріплення, метизів, болтів, шпильок, гайок

ТОВ "Львівсільмаш" виготовляє нестандартні кріплення різного призначення. Ми приймаємо індивідуальні замовлення, обсяг виробництва не має значення (від 1шт), ми працюємо як з підприємствами, так і з приватними замовниками. Виготовлення відбувається на обладнанні з програмним управління (ЧПУ), а також на ручних верстатах.

Виробництво:

Кріпильних виробів, нестандартних болтів, гайок, гвинтів, шурупів, само-нарізів, дюбелів, заклепок, шайб, штифтів, шпильок, заглушок, штуцерів, осей.

Ми гарантуємо Вам високу якість виробів, індивідуальний підхід до кожного клієнта, розумні терміни виконання замовлення. Терміни виготовлення та ціна виробів залежать від обсягів замовлення, складності конструкції. Більш детальну інформацію ми надамо після вивчення технічного завдання (креслення, ескізи).

Технічні можливості

Кожна кріпильна деталь має свої особливості виготовлення, і в залежності від безпосереднього призначення вибирається технологія виготовлення. Виготовлення металовиробів - це складний процес, в який включається опрацювання технічної документації ( за умови її відсутності ), випробування фізичних характеристик (розтяжка, скручування, розрив, стійкість до агресивного середовища), поетапний контроль якості.

Обробка:

Об'ємне загартування, ТВЧ, електроерозійна обробка, цементація, азотування, карбонітрація, шліфування, фарбування, гальванічне покриття.

Матеріал:

Сталь і сплави, нержавіюча сталь, алюміній, дюраль, мідь, латунь, бронза і т.п.

Не передбачені ГОСТом кріпильні вироби придбали великий попит на різних виробництвах та в будівництві, а особливо актуальні кріплення з нержавіючої сталі. Цей матеріал прекрасно витримує навантаження та агресивне середовище, також відрізняється великим терміном експлуатації. З усіх питань звертайтеся за контактними телефонами на сайті.