Задати питання On-Line

+38

Тільки цифри, без пробілів

Виготовлення шестерень, зубчастих коліс, вал-шестерень

ТОВ "Львівсільмаш" спеціалізується на виготовленні шестернь на замовлення, ми співпрацюємо як з підприємствами, так і з приватними замовниками. Вироби виготовляються як в одиничному екземплярі (1шт), так і в масовому виробництві (серійне виробництво). Зуборізні роботи проводяться на верстатах ЧПУ (з програмним керуванням), що дозволяє нам виготовляти вироби високої якості.

Виготовлення:

Конічних, циліндричних, косозубих, вал-шестернь, шліцьових валів, зірочок для ланцюгових передач, зубчастих коліс, нарізування шліців на валах, рейкових і черв'ячних передач, довбання шліцьових пазів.

Для подачі заявки Вам необхідно надати креслення, ескіз, частину пошкодженої деталі, або уточнити у телефонному режимі необхідні вимоги. За відсутності технічної документації наші фахівці самостійно проведуть розрахунок згідно Вашим вимогам.

Технічні можливості

Нарізування зубів проводиться модульними фрезами на верстатах з ЧПУ (максимальний модуль 5, довжина заготовки не більше 400 мм), або на зубодовбальних верстатах. Ми виготовляємо деталі з будь-якого матеріалу, це можуть бути чорні і кольорові метали та їх сплави, композитні матеріали і всі види пластмас.

Матеріал:

Сталь, чавун, латунь, бронза, дюраль, капролон, текстоліт, пластмаса, полімери.

За бажанням замовника ми проводимо подальшу обробку деталей, це необхідно для додання їх міцності та естетичного товарного вигляду. Технологія обробки залежить від матеріалу виготовлення, технічних і фізичних вимог до деталі що виготовляється, побажання замовника.

Обробка:

Об'ємне загартування, ТВЧ, електроерозійна обробка, цементація, азотування, карбонітрації, шліфування, зняття задирок, фарбування, гальванічне покриття.