Задати питання On-Line

+38

Тільки цифри, без пробілів

Токарні роботи ЧПУ - Послуги токаря

ТОВ "Львівсільмаш" надає послуги по токарним роботам як підприємствам, так і для приватних замовників. Обладнання з програмним управлінням (ЧПУ) дозволяє нам обробляти деталі з високою точністю і низькою собівартістю. Ми приймаємо як великі замовлення (масове виробництво), так і одиничні (від одного виробу).

Обробка:

Чорного металу (сталь, сплави, інструментальна сталь, чавун), кольоровий метал (нержавіюча сталь, алюміній, латунь, бронза, дюраль), композитних матеріалів (капролон, текстоліт, пластмаса, полімери).

Ми гарантуємо Вам відмінну якість виконаних робіт, своєчасне виконання замовлення, професійну консультацію і технічну підтримку. Якщо у Вас немає технічної документації, не проблема, наші фахівці допоможуть провести розрахунок, спроектують згідно стандартів, підберуть оптимальний матеріал.

Послуги токаря

Ви шукали шукаю послуги токаря та знайшли нас, значить Ви не помилилися, ми працюємо з індивідуальними замовленнями. Також хочемо зауважити, у нас відсутнє обмеження на кількість виготовлених деталей і вартість мінімального замовлення. У Вас є замовлення на виготовлення деталі в одиничному екземплярі - значить Ви наш клієнт.

Виготовлення:

Виготовлення та шліфування валів, розточка і шліфовка циліндрів, виготовлення нестандартного кріплення, нарізування різьби, накочення рифлень, свердління, зенкування і розгортання отворів.

Ціна на токарні роботи залежить від складності виготовлення, кількості виготовлених деталей, подальшої обробки (гартування, шліфування, фарбування, вороніння, гальваніка). Більш точну інформацію можна дізнатись за контактними телефонами, а також на підставі наданих креслень, зразків.

Класифікація:

Токарна обробка - це обробка деталей типу тіл обертання, що мають складні внутрішні і зовнішні поверхні, включаючи нарізування різьблення різцем. При обробці металу на токарних верстатах здійснюється обертання деталі або заготовки, різець при цьому закріплений на станині і здійснює тільки поступальні рухи. Залежно від операцій токар працює на різних верстатах і застосовує спеціальні різці та інструменти, щоб придати деталі необхідну форму та розмір.