Задати питання On-Line

+38

Тільки цифри, без пробілів

Слюсарні роботи по металу, ремонт деталей

ТОВ "Львівсільмаш" надає послуги по слюсарним роботам, ми приймаємо замовлення як від підприємств, так і від приватних замовників. Якщо Вам необхідно провести модернізацію обладнання або відремонтувати пошкоджені деталі - наш цех металообробки завжди до Ваших послуг. Також хочемо уточнити, у нас немає обмежень на вартість замовлення.

Обробка металу:

Обпилювання профілів, свердління отворів, нарізування різьби, підганяння та складання вузлів, виготовлення деталей на замовлення, ремонт вузлів та агрегатів, проектування і розрахунок механізмів.

Ви завжди можете розраховувати на високу якість проведених слюсарних робіт, точність складання, своєчасне виконання замовлення. Наш цех обладнаний сучасним устаткуванням з програмним керуванням (ЧПУ), що дозволяє нам виробляти продукцію високої точності виконання і відмінної якості.

Слюсарно-ремонтні роботи

Ви шукали шукаю послуги слюсаря? У такому випадку Ви не помилилися, сміливо звертайтеся до нас. Також Вас приємно порадують наші ціни на вартість послуг, вони доступні кожному, у нас немає завдання здерти втридорога. Звернувшись до нас один раз, Ви станете нашим постійним клієнтом.

Послуги слюсаря:

Розточування та шліфування циліндрів, піскоструйна обробка, притирання і полірування деталей, відновлення деталей, ремонт механізмів.

Наші фахівці проводять всі види ремонтних робіт в незалежності від складності та обсягу замовлення. Ми ремонтуємо як прості вироби, так і складно-конструктивні механізми, вузли, агрегати. У нас є як автоматизоване обладнання, так і ручні верстати, що дозволяє нам виконувати слюсарні роботи будь-якої складності.