Задати питання On-Line

+38

Тільки цифри, без пробілів

Фрезерні роботи ЧПУ

ТОВ "Львівсільмаш" пропонує широкий спектр послуг по фрезерним роботам. Фрезерні верстати ЧПУ (з програмним керуванням) дозволяють обробляти деталі з високою якістю виготовлення. Ми робимо як вертикальне, так і горизонтальне фрезерування, обробляємо похилі площини, здійснюємо маніпуляції під різними кутами.

Фрезерування:

Кінцеве (пази, підсічки, канавки, кишені, вікна), торцеве (обробка великих поверхонь), периферійне (вибірка складних пазів), фасонне (виготовлення профілів шестерень, черв'яків).

Повністю автоматизований процес і постійний поетапний контроль виключає брак виробів. Ми гарантуємо Вам, що в обумовлені терміни Ваше замовлення буде виконане в чіткій відповідності з наданою технічною документацією. Також за відсутності креслень наші фахівці допоможуть спроектувати і розрахувати вироби згідно Ваших вимог.

Послуги фрезерувальника

Послуги фрезерувальника надаються як для приватних замовників, так і для організацій. У нас Ви можете замовити як індивідуальне виготовлення в одиничному екземплярі, так і масове виробництво виробів. У нас відсутнє обмеження на вартість мінімального замовлення, ми раді кожному клієнту.

Виготовлення:

Корпусів, прес-форм, кулачків, шпонок, важелів, кронштейнів.

Ціна на фрезерні роботи формується в залежності від конструктивної складності виготовленої деталі (оцінка за кресленнями, ескізами), кількості виготовлення, подальшої обробки деталі (термообробка, шліфування, фарбування) . Для уточнення інформації звертайтесь за контактними телефонами.

Класифікація:

Фрезерна обробка - це обробка заготовки (деталі) фрезою. При цьому фреза обертається з заданими оборотами і знімає з поверхні деталі необхідну кількість матеріалу. Фрези бувають різних типів: циліндричні, торцеві, дискові, кутові, фасонні. В залежності від оброблюваної поверхні застосовують різноманітні види інструменту. При фрезеруванні заготовка рухається щодо фрези, напрямок може бути поперечним, вертикальним або поздовжнім. Дані маніпуляції проводяться на вертикальних, або горизонтальні фрезерних верстатах.