Задати питання On-Line

+38

Тільки цифри, без пробілів

Металообробка на замовлення ЧПУ - Виготовлення деталей

ТОВ "Львівсільмаш" спеціалізується на виготовленні деталей під замовлення і металоконструкцій будь-якої складності і конфігурації. Обробка металу проводиться на спеціалізованих верстатах ЧПУ (з програмним керуванням) токарних та фрезерних. Ми виготовляємо вироби як по кресленнях, так і за зразками замовника.

Матеріал:

Ми обробляємо різні види матеріалів та їх сплавів, зокрема ми виконуємо виготовлення деталей з металу, нержавійки, алюмінію, латуні, бронзи, пластмаси, композитних матеріалів.

Співпраця з нами - це вигідно, якісно, ​​надійно та перспективно. Можемо Вас запевнити, ціна на обробку металу у нас більш ніж прийнятна, це досягається за рахунок автоматизованого обладнання ЧПУ, а також налагодженому процесу виробництва.

Послуги металообробки

Наш цех металообробки дозволяє надавати послуги широкого напряму. Високоточне обладнання дозволяє виготовляти продукцію різної конфігурації, в тому числі і виготовлення дрібних деталей. Ми гарантуємо Вам індивідуальний підхід, технічну підтримку, високу якість виробів, виконання замовлення в обумовлений термін.

Обробка металу:

Токарна, фрезерна, слюсарна, ремонтна, зуборізна, шліфувальна, координатна, гідроабразивна та лазерна різка металу, піскоструйна, термообробка, фарбування, гальванічне покриття.

При необхідності наші фахівці проведуть розрахунки та спроектують механізми, вузли, агрегати згідно стандартів та нормативів, розроблять конструкторську документацію. Грамотно складені проектні розрахунки допоможуть зекономити як Ваш, так і наш час, та в результаті отримати на 100% якісний виріб.

Послуги токаря, фрезерувальника, слюсаря

Ми надаємо послуги по металообробці як для організацій, так і для приватних замовників. Також хочемо зауважити, у нас немає обмеження на мінімальне замовлення, для нас важливий кожен клієнт. Для виготовлення деталей в одиничних екземплярах у нашому цеху є ручні токарні та фрезерні верстати.

Виготовлення:

Шестерні, заглушки, штуцера, ніпелі, осі, втулки, шпильки, шайби, гвинти, гайки, болти, виготовлення і шліфовка валів, ремонт та відновлення деталей, розточування і шліфовка циліндрів.

Ви хочете співпрацювати з нами, у Вас виникли питання? Звертайтеся за контактними телефонами, наші фахівці проконсультують та нададуть більш детальну інформацію. Замовлення можна зробити тільки за телефонним дзвінком, на повідомлення ми рідко відповідаємо.